Skip to consent manager Skip to main content Skip to search Skip to category navigation Skip to footer
Platba bankovním převodem
  • čeština čeština
    • Deutsch
    • English
    • polski polski
    • italiano italiano
  • [email protected]
  • Whatsapp
WeinPoint Gastro Homepage
Přihlášení
Zapomenuté heslo?

Jste v našem internetovém obchodě noví? Zaregistrujte se nyní!
Košík
icons 0

V košíku nejsou žádné položky.

Košík Přejděte k pokladně
Ochrana dat • Tiráž
Menu
  • Cervené víno
  • Bílé víno
  • Ružové víno
  • Šumivá vína
  • Dezertní víno
  • Naturální vína
  • Destiláty
  • Olivový olej
  • Sale
  • vomKeg
  • Výrobce
    • Alois Lageder
      Angelo Gaja
      Anima Negra
      Antinori Castello della Sala
      Antinori Tenuta Badia a Passignano
      Antinori Tenuta Guado al Tasso
      Antinori Tenuta La Braccesca
      Antinori Tenuta Montenisa
      Antinori Tenuta Tignanello
      Antinori Tormaresca
      Argiano
      Argiolas
      Arnaldo Caprai
      Avignonesi
      Bachelet-Monnot
      Badia a Coltibuono
      Balthasar Ress
      Baron Philippe de Rothschild
      Barone Pizzini
      Bartolo Mascarello
      Bertani
      Bibi Graetz
      Biondi-Santi
      Bodega Mar de Frades
      Bodegas Muga
      Bollinger
      Borgo Molino
      Borgogno
      Boris Champy
      Boscarelli
      Botter
      Bragato
      Brancaia
      Bruno Giacosa
      Ca dei Frati
      Ca del Bosco
      Ca La Bionda
      Ca Lojera
      Ca' Marcanda, Gaja
      Cantine Bove
      Cantine Due Palme
      Cantine La Vite
      Cantine Olivella
      Cantine San Marzano
      Carlotto Ferruccio
      Carobbio
      Casanova di Neri
      Castello dei Rampolla
      Castello del Terriccio
      Castello di Ama
      Castello di Volpaia
      Cavallotto
      Ceretto
      Champagne Jacquesson
      Charlopin Tissier
      Chateau Ame de Musset
      Chateau Clos de l’Oratoire
      Chateau Cote de Baleau
      Chateau d'Esclans
      Chateau d'Yquem
      Chateau de Bonnezeaux
      Chateau de Fargues
      Chateau de Mauny
      Chateau de Saint Cosme
      Chateau Galoupet
      Chateau Labegorce
      Chateau Minuty
      Chateau Miraval
      Chateau Petrus
      Chavy-Chouet
      Cims de Porrera
      Clos Rougeard
      Coppo
      Cordero di Montezemolo
      Cottanera
      Deutz
      Dom Perignon
      Domaine Alex Moreau
      Domaine Arlaud
      Domaine Arnoux-Lachaux
      Domaine Bernard Moreau
      Domaine Bouhelier
      Domaine Chantal Lescure
      Domaine Confuron-Cotetidot
      Domaine Derain
      Domaine Fabien Coche
      Domaine Humbert Freres
      Domaine Jean Fournier
      Domaine Jean Monnier et Fils
      Domaine Michel Niellon
      Domaine Tempier
      Donnafugata
      Doyard Mahe
      DrinkForPeace
      Duemani
      Elena Walch
      Elisabetta Foradori
      Emilio Lustau
      Ettore Germano
      Famille Perrin
      Fattoria Le Pupille
      Fattoria San Giusto a Rentennano
      Ferrari
      Feudi di San Gregorio
      Firriato
      Fontodi
      Francis Ford Coppola
      Franz Haas
      Frescobaldi
      Fritz Haag
      Giacobazzi
      Giacomo Conterno
      Gianfranco Fino
      Gianni Brunelli Le Chiuse di Sotto
      Giodo
      Giorgio Meletti Cavallari
      Giovanni Canonica
      Grattamacco
      Graziano Prà
      Gulfi
      I Mandorli
      I Sodi
      Il Marroneto
      Inama
      Isole e Olena
      Joseph Voillot
      Karl Schaefer
      Kellerei Cantina Andrian
      Kellerei Cantina Terlan
      Krug
      La Chablisienne
      La Guardiense
      La Soufrandiere
      La Spinetta
      Larmandier-Bernier
      Laurent-Perrier
      Le Macchiole
      Le Potazzine
      Lisini
      Livio Felluga
      Louis Roederer
      Manenti
      Manincor
      Marco de Bartoli
      Masca del Tacco
      Mastrojanni
      Matteo Ascheri
      Maurizio Russo
      Meinklang
      Menhir
      Miguel Torres
      Mingazzini
      Moccagatta
      Moët & Chandon
      Montelvini
      Monteraponi
      Monteverro
      Montevertine
      Motzenbacker
      Nicola Bergaglio
      Nino Franco
      Oasi degli Angeli
      Paolo Leo
      Passopisciaro
      Perla del Garda
      Perrier Jouet
      Piaggia
      Pian dell'Orino
      Pieropan
      Pierre Chavin
      Pietramore
      Pieve Santa Restituta, Angelo Gaja
      Podere Salicutti
      Poderi Aldo Conterno
      Poggio di Sotto
      Pol Roger
      Polini
      Poliziano
      Pranzegg
      Produttori del Barbaresco
      Produttori di Manduria
      Proprieta Sperino
      Ricasoli 1141
      Ridolfi
      Robert Mondavi - Baron Philippe de Rothschild
      Roccapesta
      Roger Coulon
      Ruinart
      Sacchetto
      San Leonardo
      San Osvaldo
      Scarzello
      Sella & Mosca
      Sierra Cantabria
      Soldera Case Basse
      Speri
      Spinelli
      St. Antony Weingut
      St. Michael-Eppan
      Taittinger
      Tarlant
      Tenuta Argentiera
      Tenuta dell' Ornellaia
      Tenuta di Biserno
      Tenuta di Trinoro
      Tenuta La Massa
      Tenuta Luce, Frescobaldi
      Tenuta Mara
      Tenuta Regaleali, Tasca d'Almerita
      Tenuta San Guido
      Tenute Guicciardini Strozzi
      Terroir Al Limit
      Teruzzi
      Tola
      Travaglini
      Tua Rita
      Valdicava
      Velenosi Vini
      Venica & Venica
      Veuve Clicquot
      Vietti
      Villa Sparina
      Vinicola Decordi
      Wwe. Dr. H. Thanisch, Erben Thanisch
  1. /
  2. Item with Zrání vína: V láhvi

V láhvi

Filtry a řazení
141 Položky
Filter by
Pořadí řazení
  • Dostupnost
  • Standard
  • Item name from A to Z
  • Item name from Z to A
  • Price in ascending order
  • Price in descending order
  • Newest first
  • Nejlepší prodejce
více filtrů

10,00 € - 20,00 €
Reset all filters
Chardonnay Langhe DOC 2021 - Ettore Germano
Chardonnay Langhe DOC 2021 - Ettore Germano
Top
22240121 Chardonnay Langhe DOC 2021 - Ettore Germano Výrobce: Ettore Germano Odruda hroznu: Chardonnay Množství alkoholu: 12,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
12,90 € *
17,20 € / 1 l
4 Láh. Skladem

Gewürztraminer Alto Adige DOC 2025 - Cantina Terlan
Skladem
25081225 Gewürztraminer Alto Adige DOC 2025 - Cantina Terlan Výrobce: Kellerei Cantina Terlan Odruda hroznu: Gewürztraminer Množství alkoholu: 14% Vol. Objem lahve: 0.75 L
19,90 € *
26,53 € / 1 l
4 Láh. Skladem

Lagrein Alto Adige DOC 2025 - Cantina Terlan
Skladem
25081825 Lagrein Alto Adige DOC 2025 - Cantina Terlan Výrobce: Kellerei Cantina Terlan Odruda hroznu: Lagrein Množství alkoholu: 13,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
18,00 € *
24,00 € / 1 l
4 Láh. Skladem

Pinot Grigio Alto Adige DOC 2024 - Cantina Andrian
Pinot Grigio Alto Adige DOC 2024 - Cantina Andrian
Top
25120524 Pinot Grigio Alto Adige DOC 2024 - Cantina Andrian Výrobce: Kellerei Cantina Andrian Odruda hroznu: Pinot Grigio Množství alkoholu: 13% Vol. Objem lahve: 0.75 L
15,50 € *
20,67 € / 1 l
4 Láh. Skladem

Sauvignon Fallwind Alto Adige DOC 2024 - St. Michael-Eppan
Sauvignon Fallwind Alto Adige DOC 2024 - St. Michael-Eppan
Skladem
25100924 Sauvignon Fallwind Alto Adige DOC 2024 - St. Michael-Eppan Výrobce: St. Michael-Eppan Odruda hroznu: Sauvignon Blanc Množství alkoholu: 13,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
16,50 € *
22,00 € / L
4 Láh. Skladem

Weissburgunder Finado Alto Adige DOC 2024 - Cantina Andrian
Weissburgunder Finado Alto Adige DOC 2024 - Cantina Andrian
Top
25120724 Weissburgunder Finado Alto Adige DOC 2024 - Cantina Andrian Výrobce: Kellerei Cantina Andrian Odruda hroznu: Pinot Bianco Množství alkoholu: 13,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
13,50 € *
18,00 € / 1 l
4 Láh. Skladem

Bolgheri Rosso Borgeri DOC 2022 - Giorgio Meletti Cavallari
Bolgheri Rosso Borgeri DOC 2022 - Giorgio Meletti Cavallari
Top
26490422 Bolgheri Rosso Borgeri DOC 2022 - Giorgio Meletti Cavallari Výrobce: Giorgio Meletti Cavallari Odruda hroznu: Cabernet Sauvignon , Merlot , Syrah Množství alkoholu: 13,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
18,00 € 13,50 € *
18,00 € / 1 l
3 Láh. Skladem

Chardonnay del Veneto IGT 2024 - Inama
Chardonnay del Veneto IGT 2024 - Inama
- 11%
29270424 Chardonnay del Veneto IGT 2024 - Inama Výrobce: Inama Odruda hroznu: Chardonnay Množství alkoholu: 13% Vol. Objem lahve: 0.75 L
13,40 € 11,90 € *
15,87 € / L
3 Láh. Skladem

Chardonnay Somereto Alto Adige DOC 2023 - Cantina Andrian
Chardonnay Somereto Alto Adige DOC 2023 - Cantina Andrian
Top
25120023 Chardonnay Somereto Alto Adige DOC 2023 - Cantina Andrian Výrobce: Kellerei Cantina Andrian Odruda hroznu: Chardonnay Množství alkoholu: 13,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
13,50 € 12,20 € *
16,27 € / 1 l
3 Láh. Skladem

Chianti Classico Peppoli DOCG 2023 - Marchesi Antinori
Chianti Classico Peppoli DOCG 2023 - Marchesi Antinori
Skladem
26180823 Chianti Classico Peppoli DOCG 2023 - Marchesi Antinori Výrobce: Antinori Tenuta Tignanello Odruda hroznu: Merlot , Sangiovese , Syrah Množství alkoholu: 13,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
19,00 € *
25,33 € / 1 l
3 Láh. Skladem

Kalterersee Classico Superiore Per Se Alto Adige DOC 2022...
Kalterersee Classico Superiore Per Se Alto Adige DOC 2022...
Top
25010522 Kalterersee Classico Superiore Per Se Alto Adige DOC 2022 - Elena Walch Výrobce: Elena Walch Odruda hroznu: Schiava/Vernatsch Množství alkoholu: 13% Vol. Objem lahve: 0.75 L
19,00 € 15,90 € *
21,20 € / 1 l
3 Láh. Skladem

Morellino di Scansano Ribeo DOCG 2021 - Roccapesta
Morellino di Scansano Ribeo DOCG 2021 - Roccapesta
Top
26650221 Morellino di Scansano Ribeo DOCG 2021 - Roccapesta Výrobce: Roccapesta Odruda hroznu: Alicante , Sangiovese Množství alkoholu: 14,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
13,00 € 10,50 € *
14,00 € / 1 l
3 Láh. Skladem

Pinot Grigio Fallwind Alto Adige DOC 2024 - St....
Pinot Grigio Fallwind Alto Adige DOC 2024 - St....
Skladem
25101024 Pinot Grigio Fallwind Alto Adige DOC 2024 - St. Michael-Eppan Výrobce: St. Michael-Eppan Odruda hroznu: Pinot Grigio Množství alkoholu: 14% Vol. Objem lahve: 0.75 L
16,50 € *
22,00 € / L
3 Láh. Skladem

Barbera DAsti LAvvocata DOC 2022 - Coppo
Barbera DAsti LAvvocata DOC 2022 - Coppo
Top
22050222 Barbera D'Asti L'Avvocata DOC 2022 - Coppo Výrobce: Coppo Odruda hroznu: Barbera Množství alkoholu: 15% Vol. Objem lahve: 0.75 L
14,00 € 11,90 € *
15,87 € / 1 l
2 Láh. Skladem

Chardonnay Diamond Collection Monterey County AVA 2021 -...
Chardonnay Diamond Collection Monterey County AVA 2021 -...
Top
55011021 Chardonnay Diamond Collection Monterey County AVA 2021 - Francis Ford Coppola Výrobce: Francis Ford Coppola Odruda hroznu: Chardonnay Množství alkoholu: 13,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
25,50 € 19,50 € *
26,00 € / 1 l
2 Láh. Skladem

Lagrein Alto Adige DOC 2024 - St. Michael-Eppan
Lagrein Alto Adige DOC 2024 - St. Michael-Eppan
Top
25100624 Lagrein Alto Adige DOC 2024 - St. Michael-Eppan Výrobce: St. Michael-Eppan Odruda hroznu: Lagrein Množství alkoholu: 13,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
14,50 € *
19,33 € / L
2 Láh. Skladem

Mouton Cadet Rouge Bordeaux AOC 2020 - Baron Philippe de...
Mouton Cadet Rouge Bordeaux AOC 2020 - Baron Philippe de...
Skladem
37491020 Mouton Cadet Rouge Bordeaux AOC 2020 - Baron Philippe de Rothschild Výrobce: Baron Philippe de Rothschild Odruda hroznu: Cabernet Franc , Cabernet Sauvignon , Merlot Množství alkoholu: 14% Vol. Objem lahve: 0.75 L
12,50 € *
16,67 € / 1 l
2 Láh. Skladem

Nero dAvola Granduca Sicilia DOC 2017 - Tola
Nero dAvola Granduca Sicilia DOC 2017 - Tola
Top
24231517 Nero d'Avola Granduca Sicilia DOC 2017 - Tola Výrobce: Tola Odruda hroznu: Nero d'Avola Množství alkoholu: 14,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
20,00 € 16,50 € *
22,00 € / 1 l
2 Láh. Skladem

Vinsobres Les Cornuds Rouge AOC 2021 - Famille Perrin
Vinsobres Les Cornuds Rouge AOC 2021 - Famille Perrin
Skladem
33290721 Vinsobres Les Cornuds Rouge AOC 2021 - Famille Perrin Výrobce: Famille Perrin Odruda hroznu: Grenache , Syrah Množství alkoholu: 14,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
12,50 € *
16,67 € / 1 l
2 Láh. Skladem

Weissburgunder Alto Adige DOC 2024 - St. Michael-Eppan
Weissburgunder Alto Adige DOC 2024 - St. Michael-Eppan
Top
25100524 Weissburgunder Alto Adige DOC 2024 - St. Michael-Eppan Výrobce: St. Michael-Eppan Odruda hroznu: Pinot Bianco Množství alkoholu: 13,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
12,50 € *
16,67 € / L
2 Láh. Skladem

Casamatta Bianco Toscana IGT 2021 Bio - Bibi Graetz
Casamatta Bianco Toscana IGT 2021 Bio - Bibi Graetz
Top
26632221 Casamatta Bianco Toscana IGT 2021 Bio - Bibi Graetz Výrobce: Bibi Graetz Odruda hroznu: Moscato , Trebbiano , Vermentino Množství alkoholu: 13% Vol. Objem lahve: 0.75 L
19,90 € *
26,53 € / 1 l
1 Láh. Skladem

Chardonnay Langhe DOC 2024 - Moccagatta
Chardonnay Langhe DOC 2024 - Moccagatta
Skladem
22070424 Chardonnay Langhe DOC 2024 - Moccagatta Výrobce: Moccagatta Odruda hroznu: Chardonnay Množství alkoholu: 12,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
16,00 € *
21,33 € / 1 l
1 Láh. Skladem

Chianti Classico DOCG 2020 - I Sodi
Chianti Classico DOCG 2020 - I Sodi
Skladem
26050120 Chianti Classico DOCG 2020 - I Sodi Výrobce: I Sodi Odruda hroznu: Canaiolo , Sangiovese Množství alkoholu: 14,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
12,80 € *
17,07 € / 1 l
1 Láh. Skladem

Cremant de Loire Brut Millesime AOC 2019 - Chateau de Mauny
Cremant de Loire Brut Millesime AOC 2019 - Chateau de Mauny
Top
37510119 Cremant de Loire Brut Millesime AOC 2019 - Chateau de Mauny Výrobce: Chateau de Mauny Odruda hroznu: Chardonnay , Chenin Blanc Množství alkoholu: 12,5% Vol. Objem lahve: 0.75 L
16,90 € 13,50 € *
18,00 € / 1 l
1 Láh. Skladem

  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »

Filter by
Kategorien
  • Cervené víno
  • Bílé víno
  • Ružové víno
  • Šumivá vína
  • Dezertní víno
  • Naturální vína
  • Destiláty
  • Olivový olej
Druh vína
  • Bílé víno
  • Bio vína
  • Červené víno
  • Crémant
  • Dezertní víno
  • Přírodní víno
  • Prosecco
  • Růžové víno
  • Spumante
  • Šumivé víno
  • Veganské víno
  • Vulkánské víno
Zeme puvodu
  • Nemecko
  • Francie
  • Itálie
  • Španelsko
  • USA (Spojené státy)
  • Rakousko
Oblast
  • Abruzzo
  • Bordeaux
  • Bourgogne (Burgundsko)
  • Burgenland
  • Campania (Kampánie)
  • Chablis (Burgundsko)
  • Coteaux d'Aix-en-Provence
  • Côtes de Provence
  • Côtes du Rhône
  • Galicie (Španelsko)
  • Kalifornie (California)
  • Loira
  • Lombardia (Lombardie)
  • Marche
  • Piemonte (Piemont)
  • Puglia (Apulie)
  • Rheingau
  • Rías Baixas (Galicie)
  • Sardegna (Sardinie)
  • Sicilia (Sicílie)
  • Soave
  • Toscana (Toskánsko)
  • Toscana (Toskánsko) Bolgheri
  • Toscana (Toskánsko) Chianti
  • Toscana (Toskánsko) Maremma
  • Toscana (Toskánsko) Montepulciano
  • Trentino-Alto Adige (Tridentsko-Horní Adiže)
  • Umbria (Umbrie)
  • Veneto (Benátsko)
Odruda hroznu
  • Aglianico
  • Albariño
  • Alicante
  • Arneis
  • Barbera
  • Cabernet Franc
  • Cabernet Sauvignon
  • Canaiolo
  • Cannonau
  • Carignano
  • Carricante
  • Catalanesca
  • Chardonnay
  • Chenin Blanc
  • Cinsault
  • Colorino
  • Cortese
  • Corvina
  • Falanghina
  • Fiano
  • Frappato
  • Garganega
  • Gewürztraminer
  • Glera
  • Grechetto
  • Greco
  • Greco di Tufo
  • Grenache
  • Grillo
  • Gropello
  • Insolia
  • Lagrein
  • Malvasia
  • Malvasia Nera
  • Mammolo
  • Marzemino
  • Merlot
  • Molinara
  • Moscato
  • Muscadelle
  • Negroamaro
  • Nero d'Avola
  • Pecorino
  • Piedirosso
  • Pinot Bianco
  • Pinot Grigio
  • Pinot Nero
  • Pinot Noir
  • Primitivo
  • Riesling
  • Rolle
  • Rondinella
  • Sagrantino
  • Sangiovese
  • Sauvignon Blanc
  • Schiava/Vernatsch
  • Syrah
  • Sémillon
  • Tibouren
  • Trebbiano
  • Turbiana (Trebbiano di Lugana)
  • Vermentino
  • Vernaccia
  • Jiné cervené odrudy hroznu
  • Červené odrůdy hroznů
  • Bílé odrůdy hroznů
Množství alkoholu
  • 11,5% Vol.
  • 11% Vol.
  • 12,5% Vol.
  • 12% Vol.
  • 13,5% Vol.
  • 13% Vol.
  • 14,5% Vol.
  • 14% Vol.
  • 15,5% Vol.
  • 15% Vol.
  • 5,5% Vol.
Vinobraní
  • 2015
  • 2016
  • 2017
  • 2018
  • 2019
  • 2020
  • 2021
  • NV (Non-Vintage)
  • 2022
  • 2023
  • 2024
  • 2025
Chut
  • brut (Zbytkovy cukr 6-12 g/l)
  • extra brut
  • extra dry
  • sladké
  • suché
Ocenění
  • Robert Parker/Wine Advocate
  • Robert Parker/Wine Advocate 94+ Bodu
  • Robert Parker/Wine Advocate 94 Bodu
  • Robert Parker/Wine Advocate 93 Bodu
  • Robert Parker/Wine Advocate 92 Bodu
  • Robert Parker/Wine Advocate 91 Bodu
  • Robert Parker/Wine Advocate 90 Bodu
  • Gambero Rosso
  • Gambero Rosso 3 Sklenice
  • Gambero Rosso 2 Sklenice
  • Gambero Rosso 1 Sklenice
  • James Suckling
  • James Suckling 96 Bodu
  • James Suckling 95 Bodu
  • James Suckling 94 Bodu
  • James Suckling 93 Bodu
  • James Suckling 92 Bodu
  • James Suckling 91 Bodu
  • James Suckling 90 Bodu
  • James Suckling 89 Bodu
  • Falstaff
  • Falstaff 95 Bodu
  • Falstaff 93 Bodu
  • Falstaff 92 Bodu
  • Falstaff 91 Bodu
  • Falstaff 90 Bodu
  • Falstaff 89 Bodu
  • Wine Enthusiast
  • Wine Enthusiast 94 Bodu
  • Wine Enthusiast 93 Bodu
  • Wine Enthusiast 91 Bodu
  • Wine Enthusiast 90 Bodu
  • Wine Enthusiast 89 Bodu
  • Wine Spectator
  • Wine Spectator 92 Bodu
  • Wine Spectator 91 Bodu
  • Wine Spectator 90 Bodu
  • Wine Spectator 89 Bodu
  • Decanter
  • Decanter 96 Bodu
  • Decanter 95 Bodu
  • Decanter 93 Bodu
  • Decanter 92 Bodu
  • Decanter 91 Bodu
  • Decanter 90 Bodu
  • Bibenda
  • Bibenda 5 Grappoli
  • Bibenda 4 Grappoli
  • Luca Maroni
  • Luca Maroni 98 Bodu
  • Luca Maroni 97 Bodu
  • Luca Maroni 96 Bodu
  • Luca Maroni 95 Bodu
  • Luca Maroni 93 Bodu
  • Luca Maroni 92 Bodu
  • Luca Maroni 91 Bodu
  • Luca Maroni 90 Bodu
  • DoctorWine 92 Bodu
  • DoctorWine 90 Bodu
  • I Vini di Veronelli
  • I Vini di Veronelli 94 Bodu
  • I Vini di Veronelli 92 Bodu
  • I Vini di Veronelli 91 Bodu
  • I Vini di Veronelli 90 Bodu
  • I Vini di Veronelli 89 Bodu
  • Grand Gold Berliner Wein Trophy
  • Antonio Galloni/Vinous
  • Antonio Galloni/Vinous 92 Bodu
  • Antonio Galloni/Vinous 91 Bodu
  • Antonio Galloni/Vinous 90 Bodu
  • Antonio Galloni/Vinous 89 Bodu
  • Slow Wine: Vino Slow
  • Slow Wine: Top Wine
Parovani vin
  • Aperitiv
  • Asijský
  • Bíle maso (drubez)
  • Dezert
  • Horká cokoláda
  • Houbové rizoto
  • Hovezí
  • Hovezí, Veprové, Telecí, Jehnecí, Zverina, pizza, Testoviny s masem, Drubež
  • Jehnecí
  • Kolác
  • Lanýž
  • Lasagne
  • Losos
  • Maso
  • Maso ze zveriny
  • Pecivo
  • Pizza
  • Pizza se sýrem
  • Plody more
  • Predkrmy
  • Predkrmy
  • Rizoto
  • Ryba
  • Rybí polévky
  • Sýr
  • Telecí maso
  • Testoviny s masem
  • Vegetariánský
  • Veprové maso
  • Klobásové speciality
  • Testoviny s rybami
  • Rybí predkrmy
  • Korýši
  • Mušle
  • Grilované a smažené maso
  • Grilovaná / smažená ryba
  • Saláty
  • Zeleninová jídla
  • Vnitřnosti
  • Chřest
  • Teriny
  • Sýrová mozzarella
  • Polévky
  • Crudite
  • Meditacní víno
  • Antipasto Toscano
  • Vegan
  • Varené Maso
  • Cokoláda
  • Predkrmy
  • První kurzy
  • Ústřice
  • Tatarský biftek
  • Vitello Tonnato
  • Tuňák
  • Foie gras
  • Modrý sýr
  • Starý sýr
  • Rybí tatarák a carpaccio
  • Japonské jídlo (Sushi and Sashimi)
  • Paštika
  • Pasta se zeleninovou omáčkou
  • Risotto se zeleninou
  • Uzená ryba
  • Měkký sýr
  • Rizoto s mořskými plody
  • Rizoto s masem
  • Dušené maso
  • Dušená ryba
  • Dušená ryba a korýši
  • Drubez tmava
  • Pokrmy z hub
  • Pasta with Truffle
  • Korenene dusene pokrmy
  • Risotto s hribky
  • Pokrmy stredomorske kuchyne
  • Gulasch
  • Fusion nebo orientalni kuchyne
Objem lahve
  • 0.375 L
  • 0.75 L
Klasifikace
  • AOC (Appellation d'Origine Contrôlée)
  • AOP (Appellation d'Origine Protégée)
  • DOC (Denominazione di Origine Controllata)
  • DOCG (Denominazione di Origine Controllata e Garantita)
  • DOP (Denominazione di Origine Protetta)
  • IGP (Indicazione Geografica Protetta)
  • IGT (Indicazione Geografica Tipica)
  • VSQ (Vino Spumante di Qualità)
  • DO (Denominación de Origen)
  • VdT (Vino da Tavola)
  • VDP.Ortswein
  • AVA (American Viticultural Area)
Právní
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Soukromí
  • Možnosti platby
  • Přepravní informace
  • Odstoupení od smlouvy
  • Tiráž
  • Online-Widerrufsformular
Kontaktujte nás
  • ViniGrandi GmbH
  • Parkallee 14 (Brandenburg Park)
    14974 Ludwigsfelde
    Německo
  • [email protected]
  • +493060273777
  • Whatsapp
Informace
  • O nás
  • Mapa stránek
  • Novinka v sortimentu
  • Nejlepší prodejce
  • Newsletter
  • Zprávy
Způsob platby
Vorkasse Überweisung
Mastercard
PayPal
VISA
Apple Pay
iDEAL
Jazyk
čeština čeština
  • Deutsch
  • English
  • polski polski
  • italiano italiano
Bezpieczne płatności - ochrona danych
Bezpieczne płatności - ochrona danych
Bezpłatny odbiór z magazynu Ludwigsfelde
Bezpłatny odbiór z magazynu Ludwigsfelde
Platba bankovním převodem
Platba bankovním převodem
Lhůta na vrácení zboží 14 dnů
Lhůta na vrácení zboží 14 dnů
Ochrana dat • Tiráž
  • * Vč. DPH, plus shipping fees
  • © Copyright 2026 WeinPoint.de. Alle Rechte vorbehalten.
Loading ...
How we use cookies and other data

By selecting "Accept all", you give us permission to use the following services on our website: YouTube, Vimeo, ReCaptcha, Google Analytics. You can change the settings at any time (fingerprint icon in the bottom left corner). For further details, please see Individual configuration and our Privacy notice.

Tiráž | Soukromí
Data privacy settings

Nastavení, která zde zadáte, jsou uložena v „místním úložišti“ vašeho zařízení. Nastavení si zapamatujete pro příští návštěvu našeho internetového obchodu. Tato nastavení můžete kdykoli změnit (ikona otisku prstu v levém dolním rohu).

Další informace o životnosti souborů cookie a požadovaných základních souborech cookie naleznete v Oznámení o ochraně osobních údajů.

Tiráž | Soukromí

Další informace

To view YouTube contents on this website, you need to consent to the transfer of data and storage of third-party cookies by YouTube (Google). This allows us to improve your user experience and to make our website better and more interesting. Without your consent, no data will be transferred to YouTube. However, you will also not be able to use the YouTube services on this website.

Description:

Embedding videos

Processing company:

Google Inc.

Terms of use: https://policies.google.com/privacy?hl=cs

Další informace

Um Inhalte von Vimeo auf dieser Seite zu entsperren, ist Ihre Zustimmung zur Datenweitergabe und Speicherung von Drittanbieter-Cookies des Anbieters Vimeo erforderlich. Dies erlaubt uns, unser Angebot sowie das Nutzererlebnis für Sie zu verbessern und interessanter auszugestalten. Ohne Ihre Zustimmung findet keine Datenweitergabe an Vimeo statt, jedoch können die Funktionen von Vimeo dann auch nicht auf dieser Seite verwendet werden.

Description:

Embedding videos

Processing company:

Vimeo

Terms of use: https://policies.google.com/privacy?hl=cs

Další informace

Um Formulare auf dieser Seite absenden zu können, ist Ihre Zustimmung zur Datenweitergabe und Speicherung von Drittanbieter-Cookies des Anbieters Google erforderlich. Durch Ihre Zustimmung wird reCAPTCHA, ein Dienst von Google zur Vermeidung von Formular-SPAM, eingebettet. Dieser Dienst erlaubt uns die sichere Bereitstellung von Online-Formularen für unsere Kunden und schließt gleichzeitig SPAM-Bots aus, welche ansonsten unsere Services beeinträchtigen könnten. Sie werden nach Ihrer Zustimmung unter Umständen dazu aufgefordert, eine Sicherheitsabfrage zu beantworten, um das Formular absenden zu können. Stimmen Sie nicht zu, ist eine Nutzung dieses Formulars leider nicht möglich. Nehmen Sie bitte über einen alternativen Weg zu uns Kontakt auf.

Description:

Stoppt SPAM-Bots

Processing company:

Google Inc.

Terms of use: https://policies.google.com/privacy?hl=de

Další informace

Um Trackingdienste zu entsperren, ist Ihre Zustimmung zur Datenweitergabe und Speicherung von Drittanbieter-Cookies des Anbieters Google erforderlich. Dies erlaubt uns, unser Angebot sowie das Nutzererlebnis für Sie zu verbessern und interessanter auszugestalten. Ohne Ihre Zustimmung findet keine Datenweitergabe an Google statt, jedoch können die Funktionen von Google dann auch nicht auf dieser Seite verwendet werden.

Description:

Trackingsdienste zur Verbesserung der Shopqualität.

Processing company:

Google Inc.

Terms of use: https://www.google.com/privacy

Data privacy settings

Would you like to see these contents? Activate the desired contents for one session only or allow the website to remember these settings. Once you have given your consent, the third-party data can be loaded. For this, third-party cookies might be stored on your device. You can change these settings at any time (fingerprint icon in the bottom left corner). For further details, please see the Privacy notice.

Další informace {{headline}} {{description}}
WeinPoint Gastro Homepage

Welcome to the WeinPoint online shop

We are committed to responsible consumption of alcohol. As you will receive information about alcoholic beverages in our web shop, we first ask you to confirm that you are already 18 years old.

We appreciate your interest. However, you must be at least 18 years old to visit our web shop.